Club Life Praha

Club Life Praha - čtvrtek 24. 11. 2011

čtvrtek 24. listopadu

BARÁČNICKÁ RYCHTA:

ABIGAIL YBARRA, DŘEVĚNÉ PYTLÍ V JUTOVÝCH UHLÍCH

................................................................................

BLUES SKLEP:

PAUL BATTO Jr., ONDŘEJ KŘÍŽ

................................................................................

FUTURUM:

KATAPULT

................................................................................

HUDEBNÍ KLUB PALMOVKA:

TOM PETTY revival

................................................................................

CHAPEAU ROUGE:

GORILLA MONSOON (ger), BEISSERT (ger), AT FOLSOM PRISON, SUPER PILOT

................................................................................

RC KAIN:

CONTAMI NATION, PROXIMITY, PESSIMIST

................................................................................

KC VLTAVSKÁ:

ARAKAIN, DODO DOLEŽAL, TITANIC, BOOTERS

................................................................................

STRAHOV 007:

HARDCORE: SAVIOURS (usa), LAHAR

................................................................................

LUCERNA MUSIC BAR:

ANNA K. & BAND

................................................................................

MALOSTRANSKÁ BESEDA:

INFLAGRANTI

................................................................................

MATRIX:

R.A.W., LEGION, ODRAEDIR, DYING BEHIND

................................................................................

ROCK CAFÉ:

DRESS CODE, HOODERMANIAX

................................................................................

VAGON:

ZVLÁŠNÝ ŠKOLA, DERATIZÉŘI

................................................................................

EXIT-US:

HALFORD TRIBUTE BAND, FEEL MACHINE, DIE ONION

Club Life Praha - čtvrtek 24.09.2020

Divadlo pod Palmovkou  20:00  Janek Ledecký & band   Dům U Kamenného zvonu  18:00  Vladivojna La Chia   Kulturní dům Barikádníků  20:00  Bratři…

Club Life Praha - úterý 22.09.2020

Palác Akropolis  18:00 a  20:00  Aneta Langerová  (bez Korben Dallas!!!)   Klub Varšava  19:00  Vojtěch Urbánek   Cross Club  18:30  …

Club Life - čtvrtek 17.09.2020

Kulturní dům Barikádníků  19:00  Michal Prokop & Framus Five + promítání dokumentu   Přístav 18600  19:00  ROZUM DO KAPSY, BANANA SPLIT A JEHO MORALISTÉ   U…

Club Life - úterý 15.09.2020

Modrá Vopice  19:00  Punk za dvacku XXII.: MHD, POŘÁD STEJNĚ, THE NELADÍME   Cross Club  20:00  Show me rock'n'roll: Tasted!, Decadent Harmony, Yardhurts, Holka ze…

Club Life Praha - čtvrtek 10.09.2020

Nová budova Národního muzea  20:00  Čechomor   Cross Club  18:00  −123minut + MarZ   Kaštan  19:30  Javva + Illegal Illusion + Fotbal   Prague…

1 2 3 4 50 99 148 197