Rock z domova i ze světa

HUDEBNÍ NOVINKY: O první letošní "větší" nadílku se postarali mysteriózní SLEEP TOKEN!

O britském uskupení SLEEP TOKEN jste možná slyšeli díky festivalu Rock For People, který je právě na letošní soupisku dodal. 

Tato maskovaná čtveřice se za posledních několik let dostává do popředí hudebních žebříčků, na přebaly prestižních magazínů a do hlavních hracích časů renomovaných festivalů.

A teď se opět hlásí o slovo, po dvou letech od vydání druhé dlouhohrající desky "This Place Will Become Your Tomb", s novým singlem "Chokehold" !

Krom toho si ptáčci štěbetají, že by zanedlouho mělo dojít k vydání celé nové desky! 

Ještě jednou připomínáme, že SLEEP TOKEN můžete vidět letos na festivalu Rock For People!

 

Může jít o obrázek text, kde se píše 8-11/6/23 HRADECKRÁLOVÉ KRALOVE PARK 360 ROCK FOR PEOPLE Slipkhot ARCHITECTS SIMPLE PLAN |PREVAIL ANTI-FLAG NOWHERE. TRAY FROMTHE EPATH KB GENERÁLNÍPARTNER GENERÁLNÍ ROCK FOR MACHINE NELL GUNKELLY BILLY TALENT HOLLYWOOD UNDEAD ASHNIKKO MOD SUN/ SET SLEEP TOKEN SUECO/ VYPSANÁ FIXA THE1975 PAPA ROACH AMBASSADORS/ WHILE SHE SLEEPS GIANT ROOKS LANDMVRKS/ PALEDUSK PICTURE THIS and many more to be announced! BARNS MAN WITH INCUBUS Probud' to V sobé! MUSE NOTHING BUT THIEVES TOMORROW THE THE CHATS OUR HANDS HENTAI CORPORATION LOVE YOU HONEY BUNNY SEVERALS SHOGUN TOKUGAWA PLAYLIST YouTube Music

NOVINKY V ÉTERU: Iggy Pop, Halestorm a Sandonorico!

NOVINKY V ÉTERU: Iggy Pop, Halestorm a Sandonorico!

Máme pro vás tři hudební novinky v našem vysílání! Nyní můžete na Rockzone 105,9 slyšet novinky od Iggyho Popa, Halestorm a Sandonorico!  Konkrétně se jedná o skladby:   …

1 2 3 4 90 180 269 358